Knygininkės

Sandra
Gyvenamoji vieta: Alytus
Pradėjau skaityti: maždaug penkerių
Mėgstamiausias/i rašytojas/i: E. M. Remarque, H. Murakami
3 mėgstamiausios knygos: E. M. Remarque "Trys draugai", "Dangus neturi išrinktųjų", H. Murakami "Kafka pakrantėje"
Gyvenime knyga man reiškia daugiau negu tik raides ar poilsį. Tai galimybė pabėgti nuo niūrių minčių, nuo savo gyvenimo, pasinerti į laimingą ir gražų pasaulį.
Mėgstamiausias knygų žanras: romanai, apysakos
3 sakiniai apie mane: Mėgaujuosi gyvenimu, džiaugiuosi juo ir myliu jį, kad ir kaip jis man kenktų. Mėgstu lietų. Esu įvairialypė, negaliu savo būdo apibūdinti keliais žodžiais.

Rita

Gyvenamoji vieta: po vaivorykšte
Pradėjau skaityti: 5-6 metų, tiksliai nepamenu
Mėgstamiausi rašytojai: A. Diuma, A. Konan Doilis, E. M. Remarkas
3 mėgstamiausios knygos: A. Diuma ''Grafas Montekristas'', A. Konan Doilis ''Šerloko Holmso nuotykiai'', E. M. Remarkas ''Trys draugai''
Gyvenime knyga man reiškia laiką be rūpesčių, rutinos, pasinėrimą į kiitą, vaizduotės sukurtą pasaulį, relax'ą.
Mėgstamiausias knygų žanras: romanas
3 sakiniai apie mane: Esu ganėtinai ramaus būdo, bet kai užplaukia, galiu ir pasikarščiuoti. Stengiuosi rasti kompromisą. Mėgstu vasarą ir pavasario pabaigą, kai žydi gėlės ir čiulba paukšteliai.

Paulina

Gyvenamoji vieta: daug kur - tai Kretinga, tai Kaunas, tai Kriūkai.. mėgstu keistis ;D
Pradėjau skaityti: 4,5 :) kažkaip taip gavosi..
Mėgstamiausias/i rašytojas/i: J.K.Rowling, Alessandro Baricco
3 mėgstamiausios knygos: Hario Poterio serija, A.Baricco 'Jūra vandenynas', J.D.Salinger 'Rugiuose prie bedugnės'
Gyvenime knyga man reiškia ramybę ir atsijungimą nuo pašalinių minčių. Knygai padedant galiu nusikelti į kitus pasaulius, susitikti su kitokiais žmonėmis nei mes. Taip pat, knygoms padedant, tobulinu savo kalbą ir turtinu sielą.
Mėgstamiausias knygų žanras: romanai
3 sakiniai apie mane: esu atvira ir nemoku pykti. Galbūt kartais nesu drąsi, tačiau kai reikia, galiu puikiai pastovėti už save ir net pasiginčyti. Kartais, kai nieko nespėju, mėgstu gyventi pagal tvarkaraštį, nes taip man susitvarko gyvenimas ir jaučiuosi užtikrintai :)

Ineta

Gyvenamoji vieta: Vilnius
Pradėjau skaityti: darželis padarė savo - šešerių.
Mėgstamiausias/i rašytojas/i: Ch. Bukowski, G. Orwell, E. M. Remarque
3 mėgstamiausios knygos: George Orwell "gyvulių ūkis", Erlend Loe "naivus. super", Erich Maria Remarque "dangus neturi išrinktųjų"
Gyvenime knyga man reiškia galimybę pamiršti tą kartais niūrią ir prie žemės traukiančią rutiną, pažinti veikėjus, į kuriuos panašių žmonių galbūt niekada gyvenime nesutiksiu, iš įvairių pusių matyti pasaulį, keliauti ir plėsti akiratį; įkvėpimą ir norą patirti kažką naujo ir neišbandyto.
Mėgstamiausias knygų žanras: romanai
3 sakiniai apie mane: galbūt kartais per daug į viską naivumo ir svajonių pilnomis akimis žiūriu. galbūt ir ne. būna, kai visa širdimi myliu gyvenimą, būna, kai visa širdimi jo nekenčiu.

5 komentarai:

 1. Paulina, jūs ne viena Lekterio gerbėja. Gal Harris susimylės pratęsti Hanibalo seriją?

  AtsakytiPanaikinti
 2. e-paštu: s.skaitantiems@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gal todel ir susiburet kartu, kad lyg visom patinka Remarkas. As irgi kelias perskaiciau, susipirkau, bet KTU padare savo: uzteko laiko tik techninei literaturai. Bet kadangi jusu daugumos megstamos knygos jau skaitytos: A. Diuma, A. Konan Doilis, E. M. Remarkas... Nors esu Haris, bet J.K.Rowling neskaiciau. Net filmu visu nesugebejau paziureti. Kaip cia patekau? Spekit. Pagal kita Hari. Sugalvojau susirinkti knygu serijas. Smarago miesto burtininkas, Dolitlio ir Harkos, bei Vagos leistu "Pasaulio pasakas". Nes mano vaikas pagal mane skaito tokias nesamones, bet kas ims senesnias uz teti knygas? Naujos grazesnes... O as vaikysteje 15 metu kapitona pasilikau sena leidima, o ne nauja... Ech tos knygos. Skaityciau dbar Martina, bet kaina nezmoniska, be to akys nuo kompo nusilpo (tik niekam nesakykit, nes niekas nezino), Todel klausausi rusiskai igarsinto. Bet ar tai knygos skaitymas?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai norėčiau prie jūsų prisijungti

  AtsakytiPanaikinti